Blog

نکاتی درباره سرویس بهداشتی و حمام

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی  نشان دهنده میزان اهمیت به آسایش و بهداشت در خانواده است،باید بدانیم که طراحی خوب برای  دکوراسیون داخلی حمام در تمام خانه ها مهم و باید به آن توجه داشت.

رنگ

 

در مهم نیست که فضای داخلی سرویس بهداشتی شما کوچک میباشدشما می‌توانید با رنگ مناسب و جذاب، کوچک بودن فضا را کمتر نمایش دهید؛ البته توصیه میشود رنگ انتخابی ساده و ملایم باشد؛

مثلا کاشی های آبی در کنار رنگ سفید، تضاد خوبی برای سرویس بهداشتی کوچکبوجود می اورد.

 

 

 

مصالح

 

مصالح مناسب یکی از گزینه هایی است که می‌تواند سرویس بهداشتی  را جذاب تر کند؛ به طور مثال می‌توان گفت که در یک سرویس بهداشتی کوچک، استفاده از کاشی و سرامیک و متناسب بودن  آن‌ها با روشویی و نورپردازی مناسب میتواند به‌وجودآمدن فضایی شیک و جذاب کمک کند.

 

 

 

جزئیات

 

شاید ، انتخاب سبکی کلاسیک برای فضای داخلی یک سرویس بهداشتی کوچک، غیر اصولی به نظر اید؛ ولیانتخاب صحیح لوازم جانبی و همینطور هماهنگ‌کردن آن‌ها با رنگ‌های لوکس، می‌تواند فضایی خاص و شیک در سرویس بهداشتی ایجاد کند؛ ولی دقت کنیددر فضای داخلی سرویس های بهداشتی کوچک حتما از رنگ سفید برای رنگ اصلی استفاده کنید.

 

 

 

 

کاغذ دیواری 

 

کاغذ دیواری از مواردی است که می‌توانید با استفاده از آن، جلوه زیبایی به سرویس بهداشتی بدهید.سعی کنید از کاغذ دیواری‌های قابل شست‌وشو استفاده کنیدکه در صورت نیاز آن‌ را بشویید. دقت کنید که طرح‌های ساده و عمودی باعث می‌شود سقف سرویس بهداشتی‌ بلندتر دیده و در نتیجه فضا را بزرگ‌تر از چیزی که هست نشان داده شود .

 

 

 

آینه

 

 آینه یکی از قدیمی‌ترین مواردی است که می‌تواند فضای داخل سرویس بهداشتی را بزرگ‌تر از آنچه هست نشان دهد. توجه کنیدکه استفاده از آینه در طراحی سرویس‌های بهداشتی کوچک باعثمی‌شود که فضای آن دو برابر حدمعمول به نظر میرسد.

 

 

 

کابین دوش

 

کابین دوش از اساسی‌ ترین مواردی است که در چیدمان حمام و سرویس های بهداشتی‌ مشترک باید استفاده شود . در سرویس بهداشتی کوچک با انتخاب کابین دوش شیشه‌ای می‌توانید از گرفتن فضای داخلی ان  جلوگیری کنید و فضای داخلی را بزرگ‌تر نشان دهید .

 

 

 

 

 

© 2017 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme

Search